Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 18cm |
| Handle Length | 10cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Folding Blade Knife |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 841/842 |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 7.8cm |
| Handle Material | Plastic |
| Brand Name | LAND |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.