Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.635 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hammer Head Material | STEEL |
| Hammer Type | Multifunctional Hammer |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China |
| Multi-functional Hammer | 10 in 1 Universal Hammer |
Instock
There are no reviews yet.