Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | Wood |
| Hammer Head Material | RUBBER |
| Features | Multifunctional |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Multifunctional Hammett |
| Hammer Type | Cross-peen Hammer |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| product number | LC0953 |
| length: | 22.5cm*7.5cm |
| color: | blue/red/yellow |
Instock
There are no reviews yet.