Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hammer Head Material | RUBBER |
| Model Number | Y4QC13AC1902978 |
| Hammer Type | Multifunctional Hammer |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Size | Approx.26x7cm/10.24×2.76in, Approx.26x7cm/10.24×2.76in, Approx.26x7cm/10.24×2.76in |
Instock
There are no reviews yet.