Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 15 cm |
| Features | Multifunctional |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Teeth Per Inch | 32 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 540g |
| Dimensions | as shows |
| Type | Other |
| Model Number | X201803-30-C471 |
| Material | Other, plastic |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | Halojaju |
| Origin | Mainland China |
| Auxiliary tools | Saw positioning tool |
| Tools Accessories | Woodworking Back Saw |
| Adjustable | Miter Saw Box |
| hand tool | wood cutting guide |
| miter box | saw blades for wood cutting |
| tools wood jig | wood cutting tools |
| wood jig | 45 degree miter saw box |
| multifunction tool | Strip Plaster Line Chamfering Cutter |
| miter saw | Clamps |
| woodwork tool | Jig saw accessories |
| saw cabinet | Chamfering Cutter |
Instock
There are no reviews yet.