Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 25 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.52kg |
| Model Number | TB-H4-26-18 18 Inch PVC Saw |
| Material | High Carbon Steel |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Kooliwei |
Instock
There are no reviews yet.