Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Material | Diamond |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Weight | other |
| Dimensions | 114*20*1.8mm 125*22.23*2.0mm 156*22.23*2.2mm 180*25.4*2.4mm |
| Model Number | other |
| Type | Other |
Instock
There are no reviews yet.