Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.275 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 17 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 260g |
| Dimensions | 38.5*17.5cm |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | Folding Saw |
| Material | Aluminum Alloy, Aluminum Alloy |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black/Silver |
| Features 1 | Folding Wood Saw |
| Features 2 | Hand Saw |
| Features 3 | Folding Bow Saw |
Instock
There are no reviews yet.