Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 99 |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | 300x32mm/11.81×1.26in |
| Material | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | Liplasting |
| Origin | Mainland China |
| Style | Modern and minimalist |
| Blade angle | above 60 ° |
| Blade material | stainless steel |
| Feature 1 | Stainless Steel Kitchen Knife Chefs Tools Popular |
| Feature 2 | Pocket Knife Daily Use Highest Rated |
| Feature 3 | Mini Kitchen Knife Cooking Utensils Best Seller |
| Feature 4 | Barbecue Cooker Kitchen Essentials Must Have |
| Feature 5 | Cutting Tools Prepare Ingredients Trend |
Instock
There are no reviews yet.