Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.308 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Folding, Multifunctional |
| Teeth Type | Medium-toothed |
| Teeth Per Inch | 14 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.215kg |
| Dimensions | 24*4*3 |
| Type | Hacksaw |
| Material | Chrome-vanadium Steel |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | AIRAJ |
| Origin | Mainland China |
| color | green |
Instock
There are no reviews yet.