Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Folding |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Teeth Per Inch | 18 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.21kg |
| Dimensions | Blade Length: 270mm |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | MK513 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.