Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Folding |
| Teeth Type | Medium-toothed |
| Teeth Per Inch | 10 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 400g |
| Dimensions | 250mm |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | LA145250 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | LAOA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.