Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | XMSJ, ZHIXIANG |
| Origin | Mainland China |
| Application | Wood |
| Teeth per Inch | 14 |
| Blade Type | FIXED BLADE |
| Place of Origin | China |
| Model Number | TL000101 |
| Material | Steel |
| Blade Length | 20mm |
| Dimensions | 31X21X2.5 |
| Weight | 220g |
| Product name | Mini 8 IN 1 Multi Purpose Magic Handsaw Set for Woodworking DIY |
| Total length | 31 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Width | 1 mm |
| Blade material | 65 Mn Steel |
| Handle material | PC |
| Frame Material | PVC |
| Available teeth | 14 |
| Color | Yellow |
| MOQ | 100 sets |
Instock
There are no reviews yet.