Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | U-Shaped |
| is_customized | Yes |
| Foldable | No |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Common Type | Multi-purpose Scissors |
| Model Number | Fish Line Scissors |
| Application | Shearing |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Origin | Mainland China |
| product number | LC0104 |
| weight | 15g |
| color | Gold |
Instock
There are no reviews yet.