Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 22 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Steel pry plate |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Steel pry plate |
| Features | Double End, Non-Slip |
| Brand Name | Mr Drill |
| Material | STAINLESS STEEL |
| entire length | 195mm |
| Wrench appearance | double ended |
| weight | 66g |
Instock
There are no reviews yet.