Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 6 cm |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 750g |
| Overall Length | 333mm |
| Handle Material | Other |
| Axe Head Material | Other |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Jiaolong Battle Axe |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | BEKETEN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.