Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 15 cm |
| Features | Multifunctional |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Overall Length | 38cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | STEEL |
| Model Number | YDZF7 |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | aiboduo |
| Origin | Mainland China |
| weight | 1kg |
| blade length | 14cm |
| Knife edge shape | arc |
Instock
There are no reviews yet.