Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 15 cm |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Overall Length | 29cm |
| Handle Material | STEEL |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | xtesr-97gfxdSA |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | aiboduo |
| Origin | Mainland China |
| weight | 353g |
Instock
There are no reviews yet.