Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10 × 20 cm |
| Features | INSULATED, Multifunctional |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Overall Length | 38cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | 65M |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | aiboduo |
| Origin | Mainland China |
| weight | 1kg |
| Blade Width | 11cm |
| Knife edge shape | arc |
Instock
There are no reviews yet.