Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Axe Head Type | Double-bit |
| Weight | 11g |
| Overall Length | 7cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | Mwyhmut |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.