Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 269.5g |
| Overall Length | 26.5 |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | Other |
| Model Number | W-fubin-1 |
| Type | Other |
| DIY Supplies | Camping |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.