Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | INSULATED, Multifunctional |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 500g |
| Overall Length | 32.8cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | FT005 |
| Type | Broad Axe |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | JIANLAI |
| Origin | Mainland China |
| Handle length | 20.8cm |
| Blade length | 12cm |
| Blade material | 4Cr series steel |
Instock
There are no reviews yet.