Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 9 cm |
| Power | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Dimensions | 19*9*9cm |
| Model Number | TY-42 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Remote Controller, USB CABLE |
| Control Channels | 4 channels |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | JJRC |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type1 | RC Car Mini |
| Type2 | 2.4G Radio Controlled Car |
| Type3 | Vehicle Model |
| Type4 | carro controle remote |
Instock
There are no reviews yet.