Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Aluminium |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 110V-220V |
| Model Number | Hot Melt Glue Gun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.