Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 5 × 5 cm |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Aluminium |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 110V-240V |
| Model Number | 6502 |
| Brand Name | OLOEY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.