Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Aluminium |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 100-240V |
| Model Number | 808 Base |
| Brand Name | MONVICT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Stand-Up Base | Super cool Base Stand |
| FOR | Mini Glue Gun |
Instock
There are no reviews yet.