Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.194 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Copper |
| Rated Voltage | 100-220V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Hot Melt Glue Gun | Mini Gun |
| Electric Heat Temperature Gun | Repair Tool |
| Industrial Guns | Electric Repair Tool |
| Electrothermal Glue Gun | thermal glue gun |
| glue gun | glue gun 220v |
| hot glue gun | Silicone glue gun |
Instock
There are no reviews yet.