Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Copper |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 100-240V |
| Model Number | W125043A |
| Brand Name | WORKPRO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.