Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | Yes |
| Brand Name | Yofidra |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 18V |
| Motor type | Brushless Motor |
| Oscillation Frequency | 8000-20500oOPM |
| Oscillating Angle | 4° |
| Vibration level | 6 Level |
| Accessory Interface | 3 Seconds Quick Installation Type |
| Function | Cutting /Trimming /Polishing /Punch holes /Shovel nails |
Instock
There are no reviews yet.