Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | None |
| Certification | CE |
| Wattage | Under 300W |
| Motor | Brushless motor |
| Materials | ABS and copper |
| Power supply | lithium battery |
Instock
There are no reviews yet.