Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XMSJ |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Wattage | 300-499W |
Instock
There are no reviews yet.