Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.998 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 35 × 20 cm |
| hose length | / |
| Maximum Flow Rate | / |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YIHUA |
| Certification | CE, RoHS |
| Wattage | 300-499W |
| Product name | Wireless car washing machine |
| Material | ABS and copper |
| Power Supply | Lithium battery |
| Weight | Car watering gun with 96HV, 48HV, 24HVBattery |
| Product pressure | 30Bar |
| Drive | Lithium battery wireless drive |
| Speed | 3200 rpm |
| Maximum flow | 10L/min |
| Jet stroke | 6-10 meters |
| Water pipe length | 5 meters |
| Car washing equipment type | household car washing machine |
| Water source type | faucet self-priming |
| Scope of application | car washing, watering flowers, watering vegetables, spraying, garden c |
Instock
There are no reviews yet.