Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1048g |
| Dimensions | 216 * 84 * 120mm / 8.50 * 3.31 * 4.72in |
| No-Load Speed | 19500rpm, 19500rpm |
| Rated Input Power | 12V |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | 19500rpm Angle Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KKMOON |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | 12 V |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.