Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | As shown |
| Dimensions | As shown |
| No-Load Speed | 10000rpm |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Model Number | Brushless Angle Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WASAI |
| Disc Diameter | 125mm |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushless |
| Rated Voltage | 18V |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.