Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Weight | 370g |
| Dimensions | 30x208L (mm) |
| Model Number | UR-300 |
| Power Source | PNEUMATIC |
| Brand Name | Besdia |
| Type | Die Grinder |
| DIY Supplies | Metalworking |
Instock
There are no reviews yet.