Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 61 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Disc Bore Diameter | 16mm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 25KG |
| Dimensions | — |
| No-Load Speed | 0-1200/RPM |
| Rated Input Power | — |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Sanding Discs |
| Model Number | M3-M6/M3-M8/M3-M12/M3-M16 |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50HZ |
| Brand Name | LYBGACNC |
| Disc Diameter | — |
| Variable Speed | No |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Other |
| LYBGACNC Model | M3-M16 |
Instock
There are no reviews yet.