Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.702 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 19 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Sanding Discs |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ELECTRIC GODDESS |
| Disc Diameter | 125mm |
| Motor type | Brushless |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.