Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.853 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 380g |
| Dimensions | Electric Drill Engraving Machine |
| No-Load Speed | 8000-28000r/min |
| Rated Input Power | 2000mah*2 |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Model Number | Engraver Polisher |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | Grinding Machine |
| Variable Speed | Yes |
| Rated Voltage | 8V |
| Type | Mini Grinder |
Instock
There are no reviews yet.