Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 25 × 13 cm |
| Usage | Home DIY |
| Dimensions | other |
| Frequency | other |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | other |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 6000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 26MM |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Drillpro |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.