Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 40 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | NA-20DC |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | NAWIN |
| Power Source | DC |
| Rated Voltage | 20V |
Instock
There are no reviews yet.