Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DUTRIEUX, WELLERMAN |
| Grade | DIY, Industrial |
| Warranty | NO |
| Power Source | Electric |
| Customized support | OEM, ODM |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | 22121901 |
| Dimensions | – |
| Frequency | 50/60HZ |
| Max. Drilling Diameter | – |
| Rated Voltage | – |
| Weight | – |
| Name | Electric Breaker |
| QTY/CTN | 1PC |
| Packing | Iron box |
| Power | 1550W |
| Rated frequency | 50/60HZ |
| No-load speed | 2500r/min |
| Hammering times | 38mm |
| Single time hammening powwer | 60J |
| packing Size | 71*16.5*30 |
| G/N Weight | 18.9/15.26 |
Instock
There are no reviews yet.