Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 39 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 2000-3999W |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | / |
| Frequency | 50HZ |
| Weight | / |
| Hammer Type | Demolition Hammer |
| Rated Input Power | 2800w |
| Model Number | / |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 7000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YunlinLi |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.