Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 8 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | 40*26*8.5cm |
| Frequency | 50Hz |
| Weight | 7.3kg |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Rated Input Power | 1500W |
| Model Number | DKRH32LD15 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DEKO |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 230V |
| No-load speed | 300-800/min |
| Impact rate | 1500-4000/min |
| Impact energy per stroke | 0-6J |
| Length of cable | 2m |
Instock
There are no reviews yet.