Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 29 × 2 cm |
| Usage | Home DIY |
| Application | Air Blower |
| Model Number | 2 in 1 Cordless Air Blower |
| Power Source | Battery |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | isfriday |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.