Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 29 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1000-1299W |
| Certification | CE |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Turbo Fan 70M |
| Rated Power | 1000W |
| Brand Name | isfriday |
| Motor type | Brushed |
| Type | Turbo Blower |
| Fitment | Turbo Fan For Makita M18 18V Battery |
Instock
There are no reviews yet.