Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1000-1299W |
| Certification | CE |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | turbo jet fan |
| Rated Voltage | 12V |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
| Portable Fan | Air Blower |
| Rotary Air Gun | Turbo Jet Fan |
| Electric Powerful Blowers | Car Wash Dryer |
Instock
There are no reviews yet.