Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Application | Air Blower |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | 180000RPM Turbo Jet Fan |
| Rated Voltage | 5V |
| Brand Name | isfriday |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.