Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 500W |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Application | Air Blower |
| Pressure | Medium Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | X6 Turbo jet fan |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Power | Turbo jet fan |
| Brand Name | isfriday |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
| Turbo Jet Fan | Portable Turbo Fan |
| Mini Turbo Jet Fan | Brushless Motor Handheld Duct Fan |
Instock
There are no reviews yet.