Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.587 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, FCC |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | BL02 |
| Product Name | 180000PRM Mini Turbo Jet Fan |
| Battery capacity | 5000mAh*2 |
| Working voltage | 6-8.4V |
| Product weight | 315g |
| Product size | 156*92*39mm |
| Theme | Black Powerful Air Blower With High Speed Duct Fan, Jet Mini Dry Blower Mini Turbo Violent Fan, Turbo Fan |
| Theoretical endurance | 1H (1st gear) |
| Charging time | 2.5 h |
| For | Car Home Precision Electronics Cleaning Dust Removal |
Instock
There are no reviews yet.