Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.371 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 28 × 10 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 1000-1299W |
| is_customized | Yes |
| Certification | CE, RoHS, UL, weee |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Power Source | Battery |
| Origin | Mainland China |
| Rated Voltage | 20V |
| Rated Power | 1000W |
| Brand Name | Hormy |
| Motor type | Brushed |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.